Uživatel:
Heslo:
Nový uživatel
Ztráta hesla?
https://givt.cz/RAOSset.php?organizationId=571

Dotazy jsou kompletně zpracovány do 19.02.2019

Láska

08.02.2019 13:49
Dobrý den, milá poradno, potřebovala bych od vás poradit, jak řešit svou situaci. Před rokem jsem se rozešla se svým přítelem, se kterým jsem byla 3 roky. Nechoval se ke mně vždycky hezky a navíc jsem zjistila, že mě pár krát podvedl (nikdy to ale nepřiznal), často mi lhal a chodil s klukama do hospody za mými zády. Začala jsem si tedy s někým úplně jiným, kdo se mi v té době nabízel a líbil se mi. Se současným přítelem jsem už rok, je na mě moc hodný, je to zlatý člověk, přesto ale nemohu zapomenout na svého bývalého. Myslím na něj prakticky denně a jsem kvůli tomu neustále smutná, někdy i pláču. Nemohu pořád zapomenout na to, co jsem s ním prožila. Všude, kam se podívám, tam ho vidím. Dodnes existuje hromada písniček, které nemohu ani slyšet, protože mi jej neustále připomínají. Dokonce jsme se začali před pár měsíci více kontaktovat a chodíme spolu tajně ven (můj nynější přítel o tom nic neví a nová přítelkyně mého ex taky ne). Co mě ale hodně překvapilo, že mi začal navrhovat sex. Ať se spolu vyspíme, že si chce připomenout staré časy, že to se mnou bylo super atd. Několikrát jsem mu řekla, že to nechci a on mě pak osočil, že jsem jen obyčejný srab! Dokonce po mně vyjel při poslední schůzce. Jenže mně se to nelíbí. Mám ho ráda pořád a bojím se, že by mi to spíš ublížilo a navíc bych tím povedla i svého současného přítele a to nechci. Nevím tedy, co si myslet. Jestli se mi ozývá jenom skrz sex nebo je v tom něco víc? Nedokážu to rozpoznat. Na jednu stranu mi přijde, že ano, ale na druhou stranu mi sám tvrdí, že mě má pořád rád, a že bychom to třeba jednou zase mohli dát dohromady. Nevím, jestli si v tomhle směru mohu dělat nějaké naděje nebo je to jen jeho taktika, jak mě zmanipulovat. Nedávno mi dokonce psal, že byl někde posedět s klukama a seděla tam poblíž holka, která se mi podobala. Prý se na ni neustále díval a přitom myslel na mě, nemohl mě pak dostat z hlavy a prý mu bylo tak nějak smutno. Před pár dny mi zase napsal, že o mně ztratil veškeré iluze. Byla jsem zmatená a ptala se ho, co se stalo. Prý mu jeden kamarád řekl, že jsem se s ním vyspala. To ale není pravda. Nakonec se vše samozřejmě vysvětlilo a dotyčný kamarád přiznal, že si to jen vymyslel, aby ho trošku potrápil. Každopádně myslím si, že kdybych mu byla úplně jedno, neřešil by něco takového, neptal by se, co je na tom pravdy. Co si o tom všem myslíte? Cítím, že stojím v začarovaném kruhu. Nechci opustit svého současného přítele, ale zároveň se nemohu zbavit myšlenek a vzpomínek na svého ex. Navíc když s ním jsem, cítím se moc dobře. Přijde mi navíc i šílené, že když jsem se svým klukem, myslím na svého ex. To už mi přijde vyloženě ohavné. Co s tím mohu dělat? Bojím se, že těmito tajnými schůzkami si zničím vztah se svým partnerem a zůstanu sama.
Zaslal: Sofia1992 (26 let)
Naše odpověď
10.01.2019 18:55
Ahoj, trápím se kvůli jednomu klukovi.
Potkala jsem ho minulý týden v obchodě, kde pracoval a tak jsem se ho zeptala, odkud je. Vypadalo, že i já bych se mu mohla líbit.
Následují den jsem ho už tam neviděla, nevydržela jsem to a zeptala se kolegy, kdy tam bude můj vyvolený znova - právě dnes - v den mého odjezdu (pojedu domů).
Takže jsem tam šla dnes a byl tam. Po objednání jsem se zeptala, kolik mu je a on že 19. Díval se na mě i při odchodu.
Pak jsme se bavily s kamarádkou venku na zastávce a on stal přímo za mnou! Podíval se na jízdní řád a odešel - dřív, než jsem stačila zareagovat.
Ovšem problém je, že v práci začínal od 16 hod a po hodině už odcházel - zřejmě ho vyhodili, byl tam totiž minulý týden poprvé jako brigádník.
Nemam na něj žádný kontakt :( Teď mám výčitky, že ho vyrazili kvůli mně, protože jsem s ním chtěla flirtovat. Existuje nějaká naděje??
Zaslal: Marianna20 (23 let)
Naše odpověď
05.01.2019 18:50
Ahoj,chtěla bych se poradit, jsem zamilovaná do jednoho kluka, známe se už přez rok a podle jeho gest se mu také libim, mluvíme spolu ale nikam mě nepozval, nemá asi odvahu, je to s námi složitější o to že jsme oba dva narozený v lednu, jak ho mám ubezpečit aby ten 1 krok udělal? Dekuji
Zaslal: Leňulka99999999999999999 (24 let)
Naše odpověď
03.01.2019 19:29
Ahoj Poradno, díky vašemu informačnímu emailu, jsem zase zabloudila na vaše stránky. A musím říci, že jsem se neskutečně pobavila a zároveň je vše vlastně zváštní. Pobavila jsem se zejména nad svými pubertálními dotazy a stylem vyjadřování :D a uvědomila jsem si, že máte skvělý archiv, na kterém můžu sledovat svůj vývoj i vývoj svých vztahů. Respektive jednoho konkrétního, okolo kterého se točili veškeré moje dotazy z roku 2010 potažmo 2013. A nejvíc se usmívám, když vím, jak je to mezi námi teď. Nemyslete si, nejsme svoji, ani spolu nechodíme :D Ale jsme velcí přátelé, jezdíme spolu na výlety a podnikáme pořád nějaké akce ve velké partě. Dokonce si skvěle rozumí s mým současným přítelem a já nakonec začala mít ráda i jeho přítelkyni (o které jsem psala v roce 2013). Je to vlastně strašně zvláštní, kam nás život zavede a jak se to vše schumelí... :) I když už ho nemiluji, stejně ho mám ráda, ale jako bráchu.Což by mě nikdy ani ve snu nenapadlo- když si vezmu veškeré trápení, návaly vzteku, smutku a hlavně lásky, co bylo. Nechci předbíhat a nechci psát scénáře, ale stejně si myslím, že třeba na stará kolena spolu někdy skončíme. Že si tak nějak zůstaneme (i když samozřejmě chci zestárnout se svým přítelem, kterého moc miluji-třebaže jsme se teď pohádali a trucujeme :D) Minimálně by to byl hezký konec, jedné životní lásky. :) Dále bych Ti chtěla moc poděkovat za tisíce příspěvků, které tu jsou a tisíce lidí, kterým pomáháš. :) Děkuji!!!
Zaslal: KOKO (24 let)
Naše odpověď
28.12.2018 16:33
Ahoj milá poradno.
Myslela jsem si,že už Vám psát nebudu.
To co mě trápí se týká jenom mě moji osoby.Udělala jsem v životě chybu,že jsem si začala nějaké kontakty nebo vztah s tím mužem..Jenomže taková chyba nemůže určovat to,jakým jsem člověkem .Jaký mám charakter a osobnost.Můj sen je žít čistý mravní život s jedním manželem a vychovávat naše děti.Teď si připadám jako by krásný obraz někdo přetřel černou barvou a už není tak krásný jako dříve.Všichni to vidí,že na krásném obraze je černý flek.Moje přání je,aby ten flek zmizel a obraz byl zase krásný.Co mám pro to udělat,abych se cítila lépe.Také,aby mě nikdo nepřipomínal co se stalo v minulosti.Nebo mě neurážel kvůli minulosti.Viděl ve mě pěknou osobnost,která si zaslouží úctu a lásku.Já vím,že nikdo mě to nedá.Musím se tak především cítit sama.Nějaká chyba z minulosti,aby mě nezničila například i psychicky.Musím s tím pracovat,.mohli by jste mě dát nějaké podněty.Bojím se toho,abych nesklouzla k tomu že už jsem tedy špatný člověk.To nemůže být pravda.Děkuji za odpověď Ambra
Zaslal: ambra (42 let)
Naše odpověď
https://www.poradna-lasky.cz/cs/registrace::Registrace
https://www.poradna-lasky.cz/cs/napoveda::Nápověda
https://www.poradna-lasky.cz/cs/vseobecne-podminky::Všeobecné podmínky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/ochrana-osobnich-udaju::Ochrana osobních údajů
https://www.poradna-lasky.cz/cs/podporte-nas::Podpořte nás
https://www.poradna-lasky.cz/cs/caste-dotazy::Časté dotazy
https://www.poradna-lasky.cz/cs/zaslani-dotazu::Zaslat dotaz
https://www.poradna-lasky.cz/cs/nase-odpovedi::Naše odpovědi
https://www.poradna-lasky.cz/cs/rekni-to::Řekni to!
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kontakty-na-odborniky::Kontakty na odborníky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/testy::Testy
https://www.poradna-lasky.cz/cs/ankety::Ankety
https://www.poradna-lasky.cz/cs/soutez::Soutěž
https://www.poradna-lasky.cz/cs/fotosoutez::Fotosoutěž
https://www.poradna-lasky.cz/cs/profily::Profily
https://www.poradna-lasky.cz/cs/pokec::Pokec
https://www.poradna-lasky.cz/cs/seznamka::Seznamka
https://www.poradna-lasky.cz/cs/bazar::Bazar
https://www.poradna-lasky.cz/cs/hledarna::Hledárna
https://www.poradna-lasky.cz/cs/laska-v-literature::Láska v literatuře
https://www.poradna-lasky.cz/cs/pribehy::Příběhy
https://www.poradna-lasky.cz/cs/basnicky::Básničky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/citaty::Citáty
https://www.poradna-lasky.cz/cs/prislovi::Přísloví
https://www.poradna-lasky.cz/cs/blbinky::Blbinky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/o-poradne-lasky::O Poradně lásky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/poradna-v-cislech::Poradna v číslech
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kodex-poradce::Kodex poradce
https://www.poradna-lasky.cz/cs/cordatum-praha::Cordatum Praha
https://www.poradna-lasky.cz/cs/nasi-dobrovolnici::Naši dobrovolníci
https://www.poradna-lasky.cz/cs/sponzori::Sponzoři
https://www.poradna-lasky.cz/cs/spratelene-weby::Spřátelené weby
https://www.poradna-lasky.cz/cs/napsali-o-nas::Napsali o nás
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kontakty::Kontakty
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kniha-hostu::Kniha hostů
https://www.poradna-lasky.cz/cs/tiskove-zpravy::Tiskové zprávy