Uživatel:
Heslo:
Nový uživatel
Ztráta hesla?
https://www.facebook.com/pages/poradna-laskycz/186630958026517/

Dotazy jsou kompletně zpracovány do 30.11.2022

Sex

04.07.2022 20:01
Dobrý den,

opět Vám moc děkuji za odpověď. Ve spoustě věcech určitě máte pravdu, asi se až příliš soustředím na to, abych byla "normální", vždy mi vadil ten pocit, že jsem "jiná", horší než ostatní, ať už se to týkalo v podstatě čehokoliv. To se vlastně týká vztahu a sexu, já si uvědomila, že opravdu až tak moc po sexu netoužím, hlavně jsem chtěla za každou cenu trávit, co nejvíc času s kamarádem a jednak jsem chtěla mít alespoň trochu pocit, že nejsem až tak neschopná mít vztah nebo sex, ale do sex. aktivit s ním jsem se musela vyloženě nutit.
S kamarádem to nicméně skončilo, po tom našem posledním setkání v únoru se mi opět přestal ozývat a nakonec se ozval před pár týdny, že už má přítelkyni. Na jednu stranu mi to líto opravdu je, city k němu jen tak "nevymažu", na druhou stranu, od té doby, co chodím k sexuoložce a tak, jsem si uvědomila, že opravdu se ještě na sex necítím připravená, takže je asi lepší, že si našel k sobě někoho "vhodnějšího". Napadlo mě i to, že kdybych se třeba snažila víc, třeba by to vyšlo, ale je dost pravděpodobné, že by mě opustil i kdybych mu v sexu ve všem bez problémů vyhověla, jasně vždy říkal, že chodit se mnou opravdu nechce.
Jestli já budu někdy schopná sexu, to opravdu nevím. Je to možná i tím, že teď když je kamarád definitivně "ze hry", tak opět nevidím v sexu žádný smysl, ani si nejsem jistá, jestli bych znova do něčeho takového šla. V podstatě mi i přijde, že ani nevím, jestli mi to za to všechno stálo, akorát jsem poslední 4 měsíce byla každodenně vystresovaná, řešila jsem jen svoji sexualitu a o ostatní věci jsem prakticky ztratila zájem, vůbec jsem neměla náladu třeba na kamarádky nebo se věnovat nějakému koníčku.
Sexuoložka se mě na to i ptala, jestli bych byla schopná se s nějakým klukem sejít a na první schůzce se aspoň líbat. To určitě ne, když už jsem nějakého kluka měla ráda, musela jsem ho znát opravdu dlouho a musela se mi v první řadě líbit jeho povaha...Já vím, že lékařky to tak opravdu možná nemyslí, ale já mám neustále pocit, že nic nezvládám, že jsem naprosto neschopná...asi je to opět můj špatný pocit z toho, že nedělám to, co většina lidí: nemasturbuji, nepociťuji potřebu "si to dělat", nepoužívám tampony, nejsem schopná si někoho najít...mně by opravdu možná pomohlo, kdyby mě někdo ujistil, že nejsem jediná, kdo to takto má, že to možná není úplně obvyklé, ale nejsem kvůli tomu "mimozemšťan". Naopak ohledně toho, co mi dělal můj příbuzný sexuoložka jednou prohlásila něco ve smyslu: "Občas se stane, že muž neovládne nával testosteronu." To mi přijde hrozné, že s někým "mlátí hormony" přece neznamená, že se půjde uspokojit na mladším příbuzném...Dobře, možná to nemyslela nijak zle, možná chtěla jen vysvětlit důvod, proč se ke mně zachoval, tak jak se zachoval...ale můj pocit z toho byl hrozný, jako by bylo přirozené, že si ze mě někdo udělá "masturbační nádobu" a naopak moje problémy jsou divné a patologické...Možná moje chyba, měla jsem se zeptat lékařky, co tím myslela, když mi tohle říkala...Nevím, přijde mi, že ta sexuoložka nemá moc dobrou představu ohledně toho, jak celá ta sezení prožívám, sice nebrečím a snažím se dělat, že jsem v pohodě, ale po té, co vyjdu z ordinace jsem z toho na zhroucení...Někdy si i říkám, že by bylo lepší, kdybych umřela, bratr mi to párkrát v hádce i vyčetl, když byl na mě naštvaný, že je mu jedno, jestli třeba skočím z mostu, aspoň bude o jednoho psychicky narušeného magora méně...
Vážně nevím, v poslední době už opravdu neprožívám radost z ničeho, mám deprese a uvažuji o sebevraždě...což neudělám, nemám na to dost odvahy (navíc můj otec byl taky sebevrah, takže vím, že bych tím členům rodiny ublížila, i když třeba bratr tvrdí, že jemu by to rozhodně nevadilo)...ale mám pocit, že by to tak bylo lepší...už nějak necítím touhu něčeho v životě dosáhnout, něco změnit...jen prostě nebýt.
Zaslal: deNina (23 let)
Naše odpověď
08.06.2022 23:20
Dobrý den,

předem se omlouvám za to že posílám znovu můj původní text co jsem již psal. To jen abych uvedl zpět do obrazu mých událostí.
Není to až tak celé nějaká rada ale pár dotazů bude.

XXX (redakčně kráceno)

Po tomto zjištění jsem se k ní chtěl chovat odměřeně ale láska k ní byla silnější a nějak jsem prostě pokračoval v tom co bylo předtím. Ona se ničemu nebránila (stále si myslela že mě zneužívá). Celý zbytek prosince jsem se k ní choval stejně ba možná i lépe. Snad jsem byl blbej nebo spíše jen zamilovanej co já vím ?
Je možné že i přes to co jsem o ní zjistil že jsem prostě chtěl aby mezi námi k něčemu došlo ?


Poslední den v roce jsme byly v krámku ve třech a po zavření starší kolegyně přinesla dvě lahvinky bublinek bohemia sektu. Vypili jsme je celý ve třech.

S Nikolou jsme si povídal snad nejlépe od počátku co jsme se poznali. Ten den jsem jí i přes to co se sem věděl řekl že kdyby kdykoliv potřebovala jakoukoliv pomoc ať se na mě obrátí.

3 ledna ale náš šéf Nikolu propustil v rámci šetření. Nikola nejprve odešla naštvaná bez rozloučení, což já těžce nesl až tak že jsem brečel a přitom musel zavolat kámošce aby mě uklidnila. Po chvíli ale Nikola přišla zpět a rozloučila se s náma.

Po pár dnech jsem jí ještě napsal že jsem jí moc rád poznal a ještě něco. Odepsala mi že je ráda že odešla nakonec že jí už konečně nebudu obtěžovat a kdesi cosi.

Vše jsem si na ní zrušil číslo, Facebook a už jí nechtěl vidět. Bylo dobré toto udělat ? Mě to ublížilo a to hodně.

Objevila se pak ještě jednou asi po dvou měsících na půl hoďky. Popovídala si s náma a pověděla jak se jí daří. Nějak jsem se mezitím sblížil více s kámoškou a na ní zapomněl tak jsem jí už tak nějak pustil z hlavy a neřešil jí.

Poté jsem jí už neviděl až do osudného dne 28. května (sobota). Byl jsem ten den v krámku sám jako každou sobotu. Objevila se chvíli před zavíračkou. Hned jak přišla začala brečet, byla na tom špatně. Nevěděl jsem co se jí stalo ale hned jsem se jí ujal.
Objal jsem jí a utěšoval ale moc to nepomáhalo. zavřel jsem a nabídl že s ní chvíli zůstanu. Souhlasila ale nemluvila vůbec jen mě objímala a brečela.

Odvezl jsem jí domů a tam s ní seděl u ní na posteli a povídali jsme si. Už byla klidnější a po chvíli už byla na tom dobře. Když jsem jí prstem stíral slzy vrhla se na mě a začala mě líbat.

Nebránil jsem se a nechal vše na ní.
Nic jsem proto nemusel udělat a brzy jsme oba skončili na posteli nahý a pak došlo na (aspoň pro mě) krásný sex. Ona to zřejmě potřebovala a já jí v prosinci slíbil jakoukoliv pomoc.

Podruhé jsme spolu byly ještě ve sprše.

Pak jsme se spolu rozloučili a ještě mě na rozloučenou líbala a poděkovala mi za vše co jsem pro ní dnes udělal. Pak jsme odjel domů se svýma myšlenkama na vše co se stalo.


Konečně mám za sebou první sex. Dokonce s krásnou holkou kterou jsem dříve měl moc rád. Možná i mám ještě ale to nevím jistě.
Jsem za to rád že to bylo poprvé zrovna s ní ale aby to nebyla nakonec spíše chyba. To právě nevím ? ?

Její číslo stále nemám po tom co jsem ho smazal a ni jsem jí nenapsal na Facebookod té doby.


Nevím co touhle situací udělat. Nikdy jsme neměl sex a Nikola zřejmě jen potřebovala někoho k sobě a na mě si vzpomněla. Nebo to mám brát jinak ? ? Jak říkám tyto situace neznám.

Budu rád když mi nějak poradíte.

Znáte celý příběh tak budu rád za cokoliv.

Děkuju IrisZaslal: Iris954 (30 let)
Naše odpověď
https://www.poradna-lasky.cz/cs/registrace::Registrace
https://www.poradna-lasky.cz/cs/napoveda::Nápověda
https://www.poradna-lasky.cz/cs/vseobecne-podminky::Všeobecné podmínky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/ochrana-osobnich-udaju::Ochrana osobních údajů
https://www.poradna-lasky.cz/cs/podporte-nas::Podpořte nás
https://www.poradna-lasky.cz/cs/caste-dotazy::Časté dotazy
https://www.poradna-lasky.cz/cs/zaslani-dotazu::Zaslat dotaz
https://www.poradna-lasky.cz/cs/nase-odpovedi::Naše odpovědi
https://www.poradna-lasky.cz/cs/rekni-to::Řekni to!
https://www.poradna-lasky.cz/cs/komunikace-na-internetu::Komunikace na internetu
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kontakty-na-odborniky::Kontakty na odborníky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/testy::Testy
https://www.poradna-lasky.cz/cs/ankety::Ankety
https://www.poradna-lasky.cz/cs/soutez::Soutěž
https://www.poradna-lasky.cz/cs/profily::Profily
https://www.poradna-lasky.cz/cs/seznamka::Seznamka
https://www.poradna-lasky.cz/cs/laska-v-literature::Láska v literatuře
https://www.poradna-lasky.cz/cs/pribehy::Příběhy
https://www.poradna-lasky.cz/cs/basnicky::Básničky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/citaty::Citáty
https://www.poradna-lasky.cz/cs/prislovi::Přísloví
https://www.poradna-lasky.cz/cs/blbinky::Blbinky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/o-poradne-lasky::O Poradně lásky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/poradna-v-cislech::Poradna v číslech
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kodex-poradce::Kodex poradce
https://www.poradna-lasky.cz/cs/cordatum-praha::Cordatum Praha
https://www.poradna-lasky.cz/cs/nasi-dobrovolnici::Naši dobrovolníci
https://www.poradna-lasky.cz/cs/sponzori::Sponzoři
https://www.poradna-lasky.cz/cs/spratelene-weby::Spřátelené weby
https://www.poradna-lasky.cz/cs/napsali-o-nas::Napsali o nás
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kontakty::Kontakty
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kniha-hostu::Kniha hostů
https://www.poradna-lasky.cz/cs/tiskove-zpravy::Tiskové zprávy