Uživatel:
Heslo:
Nový uživatel
Ztráta hesla?
https://www.facebook.com/pages/poradna-laskycz/186630958026517/

Dotazy jsou kompletně zpracovány do 19.06.2019

Sex

13.06.2019 18:08
Dobrý den,
s přítelem jsme spolu 2 roky a rok už spolu bydlíme. Jediný náš problém je v sexu. Ten nebyl nikdy extra dobrý a myslím že jsme spolu celou tu dobu jen protože jinak nám to klape ve všech ohledech. Tvrdí mi, že je závislý na pornu a snaží se s tímto problémem něco dělat (zahesloval si stránky na PC i v mobilu, byl u doktora atd.) a myslím si, že je to od něj moc hezké a dokonce někdy je i ten sex hodně dobrý a těch špatných sexů je méně. Každopádně podle mě to trvá už moc dlouho a vztah, kdy nám to často vůbec "nejde" nebo mě rovnou odmítne mě už přestává bavit... Cítím se pak nechtěná a prostě nikomu tohle nepřeju. Vím, že nejsem žádná šereda a je o mě zájem, ale stejně se s ním rozcházet nechci, myslím že by ho to zničilo a mě asi taky. Jak dlouho podle Vás tohle mám zkoušet/snášet? Zní to sice sobecky, ale ztrácet s ním jen tak čas taky nechci...
Zaslal: Věčně nespokojená (21 let)
Naše odpověď
26.05.2019 12:50
Ahoj,
aktuálně řeším takovou jednu asi spíše neobvyklou věc a potřebovala bych malinko poradit.
Naskytla se mě taková možnost s mojí o dva roky starší kamarádkou a s jejím klukem zkusit jít do trojky. Měl by to být spíše takový "experiment" než to nějakým způsobem udržovat déle. Celé mě to celkem láká. Prostě zkusit něco úplně nového, neobvyklého, nevyzkoušeného. Já je oba moc dobře znám, takže v tomhle problém nevidím. Navíc jsem 4 měsíce už nezadaná, takže v tom taky není problém. Na druhou stranu jsem si vědoma mého nízkého věku a malých zkušeností. Kamarádka, ale říkala, že to vůbec nevadí. Aspoň se to naučím. Je to v tomto ohledu opravdu v pohodě?
Další věc, kterou řeším nejvíc je ochrana. Kamarádka bere prášky, ale já ne. Jak tohle řešit? Stačí si koupit krabičku kondomů a vždy před zasunutím mu jej nasadit? Předpokládám, že kluk se bude mezi námi nějak střídat a tohle může být problém. Je tam velké nebezpečí?
Poslední věc, která mě v této souvislosti napadla, je jak vyřešit takovou tu předehru a celkově, aby si to všichni užili. Při takovém tom střídaní si vždy bude jedna z nás užívat a druhá se asi "nudit". Nějaký nápad jak to celé zkombinovat, aby si to všichni užili? Je i v tomto případě orální sex dobrá volba, jako předehra?

Děkuji moc.
Zaslal: Janickaaa (16 let)
Naše odpověď
22.05.2019 15:37
Ahoj poradňa, písal som asi pred 2 rokmi, keď sa nám s manželkou vymkla situácia na chate, a pomiloval mi ju mladý chalan. Nemal som sa komu zdôveriť, a písmená útechy z vašej poradne boli jediné.. ustáli sme to s mojou Ankou a dnes vedieme skvelý život. S odstupom času aj Anka pochopila že už o tom môže hovoriť otvorene a aj naše milovanie je kvalitnejšie, aspoň mám taký pocit. Ja som odpustil, ona priznala že neodolala jeho výbave a bola to ona, ktorá mu vystrčila zadok a zažila s ním rýchly a silný orgazmus. Potom som jej ukázal svoje príspevky aj vaše odpovede.. Ocenila to, a na posmešky jej mladých kolegýň si už ani nespomenieme, keďže zmenila prácu. Chcel som sa Vám dodatočne poďakovať, viem že manželstvo je na celý život, a viem že problémy treba riešiť s chladnou hlavou.. aj vďaka vám..
Zaslal: 00135 (45 let)
Naše odpověď
28.04.2019 20:20
Dobrý večer. S přítelem(49) máme takový problém.I když se se mnou chce moc milovat,tak u něj nedojde k úplnému ztopoření penisu.A když,tak jen na chvíli.Obcas se mi ho podaří uspokojit rukou,ale to jak jistě chápete nestačí.Zdravotni problémy nemá.Trva to od té doby co se mu to stalo poprvé,prý má v hlavě nějaký blok a když má přijít na věc,tak začne myslet na to,že to zase nepůjde,no a nejde to.Rada bych mu jakkoli pomohla,jsme z toho oba nešťastní.Potrebuji řadu,co vyzkoušet,co dělat jinak...Nevím jestli to s tím souvisí,ale přítel byl dva roky sám a jen masturboval.Jsme spolu teprve krátce a oba TO moc chceme,ale vždycky začne myslet na to že mě zase zklame a sex se nedaří.Moc děkuji za odpověď.
Zaslal: Susana (33 let)
Naše odpověď
19.04.2019 23:08
Milá poradno,
po zas delší době bych měla pár dotazů. Doufám, že pomůžeš.
Využili jsme s přítelem pár možností mít spolu soukromí a poprvé jsme se spolu milovali. Poprvé jsme měli misionářskou polohu a šlo všechno celkem v pohodě. Skoro to ani nebolelo a užili jsme si to. Jelikož nám to šlo v poho, tak jsme začali experimentovat i s nějakými polohami mimo postel. Zde už to zdaleka nešlo tak hladce. Zkoušeli jsme polohu zezadu, ale nešlo nám to - bolelo mě to. Něco prostě bylo špatně. Když jsme se o tom pak bavili, tak on říkal, že to byl asi špatný úhel. Prý bych měla být více předkloněná a více vystrčit zadeček. Je to opravdu hlavně o tom správném úhlu? Jak si mám právně stoupnout, aby to příště už šlo? Nehraje v tom nějakou roli i náš výškový rozdíl?
Druhý dotaz se týká antikoncepce. Protože už jsem plně začala sexuální život, tak začínám uvažovat o hormonální antikoncepci. Nejsem si vůbec jistá jestli ano či ne. Na jednu stranu mám trochu obavy, když je to jen s kondomem, ale zas my máme zatím sexuální styk, tak nějak náhodně. Určitě ne pravidelně. Navíc se bojím vedlejších účinků jako je ztloustnutí, nevolnosti atd. Zas ale vím, že na gynekologii většinou antikoncepci doporučují. Už jsem i slyšela, že pokud má holka sexuální život, tak je hormonální antikoncepce skoro nutnost. Podle čeho se mám rozhodnout?

Děkuji.

Mirus.
Zaslal: Mirus (17 let)
Naše odpověď
https://www.poradna-lasky.cz/cs/registrace::Registrace
https://www.poradna-lasky.cz/cs/napoveda::Nápověda
https://www.poradna-lasky.cz/cs/vseobecne-podminky::Všeobecné podmínky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/ochrana-osobnich-udaju::Ochrana osobních údajů
https://www.poradna-lasky.cz/cs/podporte-nas::Podpořte nás
https://www.poradna-lasky.cz/cs/caste-dotazy::Časté dotazy
https://www.poradna-lasky.cz/cs/zaslani-dotazu::Zaslat dotaz
https://www.poradna-lasky.cz/cs/nase-odpovedi::Naše odpovědi
https://www.poradna-lasky.cz/cs/rekni-to::Řekni to!
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kontakty-na-odborniky::Kontakty na odborníky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/testy::Testy
https://www.poradna-lasky.cz/cs/ankety::Ankety
https://www.poradna-lasky.cz/cs/soutez::Soutěž
https://www.poradna-lasky.cz/cs/fotosoutez::Fotosoutěž
https://www.poradna-lasky.cz/cs/profily::Profily
https://www.poradna-lasky.cz/cs/pokec::Pokec
https://www.poradna-lasky.cz/cs/seznamka::Seznamka
https://www.poradna-lasky.cz/cs/bazar::Bazar
https://www.poradna-lasky.cz/cs/hledarna::Hledárna
https://www.poradna-lasky.cz/cs/laska-v-literature::Láska v literatuře
https://www.poradna-lasky.cz/cs/pribehy::Příběhy
https://www.poradna-lasky.cz/cs/basnicky::Básničky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/citaty::Citáty
https://www.poradna-lasky.cz/cs/prislovi::Přísloví
https://www.poradna-lasky.cz/cs/blbinky::Blbinky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/o-poradne-lasky::O Poradně lásky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/poradna-v-cislech::Poradna v číslech
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kodex-poradce::Kodex poradce
https://www.poradna-lasky.cz/cs/cordatum-praha::Cordatum Praha
https://www.poradna-lasky.cz/cs/nasi-dobrovolnici::Naši dobrovolníci
https://www.poradna-lasky.cz/cs/sponzori::Sponzoři
https://www.poradna-lasky.cz/cs/spratelene-weby::Spřátelené weby
https://www.poradna-lasky.cz/cs/napsali-o-nas::Napsali o nás
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kontakty::Kontakty
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kniha-hostu::Kniha hostů
https://www.poradna-lasky.cz/cs/tiskove-zpravy::Tiskové zprávy