Uživatel:
Heslo:
Nový uživatel
Ztráta hesla?
[ Úvod ]
https://www.facebook.com/pages/poradna-laskycz/186630958026517/

Drobnosti na každý den

Systém 7 dní je název pro bonusy, které můžeš mít jako registrovaný uživatel. Každý den ti může chodit na tvůj mail jedna zpráva s krátkými texty. Jedná se nejen o naši tvorbu, ale můžeš si nechat zasílat i příspěvky ostatních uživatelů. Je jen na tobě, zda si nějaká témata vybereš. Přejeme ti příjemnou zábavu!

Systém 7 dní - Neděle

Nejzajímavější problém z poradny
Děkuji za reakci na můj předchozí příspěvek. O tom, že jsou hračky i jen na dráždění klitorisu vím, jednu už nějakou dobu mám a jsem s ní spokojená. Každopádně jsem se chtěla posunou trochu dál. Nechci být omezená tím, že v mém životě není a nebyl nikdo, s kým bych chtěla tuto oblast více prozkoumávat. Nakonec jsem se k nákupu vibrátoru odhodlala, udělala jsem si příjemný večer, ale bohužel to vůbec nedopadlo podle mých představ. Průnik se mi nepodařil, nevím jestli proto, že jsem nebyla dostatečně uvolněná nebo proto, že jsem to celé nějak zle "směřovala" ale přijde mi, že to asi nebude úplně "atomová věda", aby k tomu byl potřeba nějaký speciální grif. Samozřejmě jsem počítala s tím, že to nepůjde úplně snadno, že to bude i trochu bolet, ale že to nepůjde vlastně vůbec, to mě docela zaskočilo. Neumím si představit, že bych se dostala do situace, kdy bych měla mít sex s mužem a on se "tam" nemohl dostat. Zkoušela jsem to už 3x a bohužel žádný výsledek. Je možné, že mám panenskou blánu natolik silnou, že si ji prostě sama nezvládnu protrhnout? Nebo můžou být svaly stažené tak, že to prostě nejde? Vzrušená jsem byla, použila jsem i lubrikační gel, tak nevím, co bych mohla udělat lépe. Díky za odpověď.
EdaBol (29 let)

Naše odpověď:
Milá EdaBol, jsem ráda, že o sobě dáváš opět vědět. Píšeš, že pokračuješ v experimentování a to je super. Máš pocit, že chceš posunout své hranice a zkoušíš proto nové hračky, zatím to ale nešlo podle tvého očekávání. Zdá se ti, že se ti nepodařilo s vibrátorem proniknout skrz panenskou blánu a bylo to celé i trochu nepříjemné. Ptáš se, zda je možné, že jsi nebyla dostatečně uvolněná, a zároveň tě malinko stresuje, jestli třeba tvá panenská blána není příliš silná. Inu možné je obojí, já bych se zatím ale přiklonila k prvni variantě. Je to pro tebe něco nového, možná podvědomě očekáváš bolest nebo nepříjemný pocit a svaly se proto automaticky stáhnou. Co mě napadá jako první možnost, jak tvůj problém řešit, je jiný typ vibrátoru. Existují různé druhy s různými funkcemi, různou pružností/měkkostí a hlavně s různým průměrem. Nevím samozřejmě, jaký model jsi zvolila, ale je možné, že existuje nějaký menší, který by pro začátek mohl fungovat lépe? Jak už jsem zmiňovala posledně, každá panenská blána je unikátní, často jsou v ní různé otvory a je pružná, někdy se stane, že se během prvního milování neprotrhne a přitom tam nemusí vůbec nijak překážet. Existuje malé procento žen, jejichž blána je opravdu silná a tam se to pak musí řešit s pomocí lékařů, ale to je opravdu spíše vzácná situace. Zatím bych se na tvém místě podívala na další typy hraček, jestli nebude nějaká vhodnější a dala bych tomu čas. Nenech se odradit neúspěchem. Ono právě ani s tím partnerem to nemusí být jednoduché, máš pravdu, žádná raketová věda to není, ale pro ženu leckdy není jednoduché se úplně uvolnit a mnohokrát tak "poprvé" probíhá v několika fázích. Každý průměrně chápavý muž to ustojí, takže obavy o to, jaké by to bylo s partnerem, řešit nemusíš. Budu moc ráda, když dáš vědět, jak tvoje experimenty postupují, a jestli moje odpověď pomohla. Držím palce, Tvoje Poradna.
https://www.poradna-lasky.cz/cs/registrace::Registrace
https://www.poradna-lasky.cz/cs/napoveda::Nápověda
https://www.poradna-lasky.cz/cs/vseobecne-podminky::Všeobecné podmínky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/ochrana-osobnich-udaju::Ochrana osobních údajů
https://www.poradna-lasky.cz/cs/podporte-nas::Podpořte nás
https://www.poradna-lasky.cz/cs/caste-dotazy::Časté dotazy
https://www.poradna-lasky.cz/cs/zaslani-dotazu::Zaslat dotaz
https://www.poradna-lasky.cz/cs/nase-odpovedi::Naše odpovědi
https://www.poradna-lasky.cz/cs/rekni-to::Řekni to!
https://www.poradna-lasky.cz/cs/komunikace-na-internetu::Komunikace na internetu
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kontakty-na-odborniky::Kontakty na odborníky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/testy::Testy
https://www.poradna-lasky.cz/cs/ankety::Ankety
https://www.poradna-lasky.cz/cs/soutez::Soutěž
https://www.poradna-lasky.cz/cs/profily::Profily
https://www.poradna-lasky.cz/cs/seznamka::Seznamka
https://www.poradna-lasky.cz/cs/laska-v-literature::Láska v literatuře
https://www.poradna-lasky.cz/cs/pribehy::Příběhy
https://www.poradna-lasky.cz/cs/basnicky::Básničky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/citaty::Citáty
https://www.poradna-lasky.cz/cs/prislovi::Přísloví
https://www.poradna-lasky.cz/cs/blbinky::Blbinky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/o-poradne-lasky::O Poradně lásky
https://www.poradna-lasky.cz/cs/poradna-v-cislech::Poradna v číslech
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kodex-poradce::Kodex poradce
https://www.poradna-lasky.cz/cs/cordatum-praha::Cordatum Praha
https://www.poradna-lasky.cz/cs/nasi-dobrovolnici::Naši dobrovolníci
https://www.poradna-lasky.cz/cs/sponzori::Sponzoři
https://www.poradna-lasky.cz/cs/spratelene-weby::Spřátelené weby
https://www.poradna-lasky.cz/cs/napsali-o-nas::Napsali o nás
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kontakty::Kontakty
https://www.poradna-lasky.cz/cs/kniha-hostu::Kniha hostů
https://www.poradna-lasky.cz/cs/tiskove-zpravy::Tiskové zprávy